O nas

Nasza kancelaria zajmuje się pozyskiwanie funduszy unijnych dla firm, rolników, osób indywidulanych oraz organizacji pozarządowych. Usługowo piszemy wnioski, biznesplany, sporządzamy kosztorysy oraz rozliczamy dotacje unijne w ramach naborów organizowanych przez takie instytucje jak ARiMR, PARP, ZUS, LGD, NFOSiGW.  Mamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zarówno dla małych firm/gospodarstw jak i dużych. Setki rolników dzięki naszej pomocy zmodernizowało swoje gospodarstwa poprzez zakup nowych maszyn, ciągników lub budowę budynków inwentarskich czy magazynowych. Również setki firm w Polsce dzięki naszej kancelarii pozyskało fundusze na nowe maszyny, środki transportu, modernizację budynków i dzisiaj są już znacznie większymi organizacjami niż przed uzyskaniem pomocy publicznej.

Współpraca z nami

Działanie z nami to jedna z najlepszych decyzji z Twoim życiu – możesz nam wierzyć. Mamy tu na myśli nie tylko współpracę jako klient końcowy, gdzie dostarczymy Tobie najlepsze usługi doradcze jakie tylko istnieją, ale też jako nasz partner w drodze do sukcesu realizowanych projektów unijnych.

Kancelaria doradcza z wieloletnim doświadczeniem

Nasza firma zajmuje się pozyskiwanie funduszy unijnych dla firm i osób prywatnych. Usługowo piszemy wniosek i biznesplan o dotacje unijne w ramach naborów PROW.  Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie w różnorakich naborach, czy to ARIMR czy LGD. Jeżeli zastanawiasz się nad dotacjami to skontaktuj się. Działamy na terenie całej Polski. Wszelkie wątpliwości wyjaśnisz zawsze poprzez tel 571-501-208 /207 lub email projekty@dotacje-prow.pl

Duża skuteczność

Mamy wysoką skuteczność w uzyskiwaniu decyzji o przyznaniu pomocy z środków PROW czy to dla rolników czy osób fizycznych i firm. Najwyższe standardy, które oferujemy oraz doprowadzanie spraw od początku do końca tj. do przelewu środków na konto klienta sprawia, że klienci są zadowoleni w 100%.

Korzyści naszej oferty

  • Otrzymasz dotację na działalność lub gospodarstwo rolne
  • Zostaniesz dobrze przeszkolony z wypełniania wniosków
  • Otrzymasz doradztwo z zakresu finansów i prawa
  • Rozliczymy twój projekt, aby uniknąć problemów na późniejszym etapie


Nasze certyfikaty i dyplomy

UCZESTNIK FINAŁÓW CFA INSTITUTE RESEARCH CHALLENGE EMEA, CFA SOCIETY ITALY (KWIECIEŃ 2014, MEDIOLAN) – PRACA ZESPOŁOWA

ZWYCIĘZCA CFA INSTITUTE RESEARCH CHALLENGE POLAND, CFA SOCIETY POLAND, (MARZEC 2014, WARSZAWA) – PRACA ZESPOŁOWA

FINALISTA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU IX EY FINANCIAL CHALLENGER, ERNST & YOUNG (KWIECIEŃ 2013, WARSZAWA) -TEAMWORK

II MIEJSCE W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INŻYNIERIA FINANSOWA EY (GRUDZIEŃ 2013, WARSZAWA) – PRACA ZESPOŁOWA

LAUREAT XXII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY EKONOMICZNEJ (EKC) DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – PRACA WŁASNA

 

 

Działamy na terenie całej Polski.

Wszelkie wątpliwości wyjaśnisz zawsze poprzez tel 571-501-208 /207 lub email projekty@dotacje-prow.pl